13 Mayıs 2016 Cuma

Entel Dantel: Halim

   Bu aralar alışkın olmadığım ruh halleri içerisindeyim. Normalde rahat, sakin, mutlu ve biraz da dünyayı umursamaz bir insanımdır. Bu yıl ise (artık dünyayı umursaması gereken) güvensiz, gergin, mutsuz bir şeye dönüştüm. Sevdiğim şeylerden bile yeterince keyif alamıyorum maalesef (zaten vakit harcıyormuşum gibi hissettirip suçluluk duygusu veriyor, saçmalığa bak).

   Neyse. Beth Evans diye pek sevdiğim bir çizer var (kendisini Açlık Oyunları illüstrasyonlarıyla keşfettim ve sonra baktım ki Breaking Bad ve Futurama'yı da seviyormuş!). Bugün (vaktime kıyıp-kime göre kıyıp, neye göre kayıp?) kendisinin yeni çizimlerine baktım. Aslında sizinle onun kart tasarımlarını paylaşma planım vardı ama şimdilik bu mutsuz ruh halleriyle ilgili çizimlerini paylaşayım (mutsuz dediğime bakmayın, bunlara bakınca daha mutlu hissettim kendimi, belki size de bir hayrı dokunur :D)





   Yazıyı yayınlamadan bir dakika öncesi editi: ŞU AN ÇOK MUTLUYUM! Çünkü Kayıp Rıhtım'da şu haberi gördüm... Bryan Cranston ile Philip K. Dick'in aynı cümlede geçmesi ne demek?! Aman Allah'ım! Biraz Black Mirror veya The Twilight Zone havası vereceğini de düşünmeden edemedim ^_^ Ay, heyecanlandım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder