28 Şubat 2015 Cumartesi

Leyleğin Getirdiği

   Şimdi kontrol ettim de, on aydır internetten kitap almamışım, vışınız :D Elden almak daha güzel gerçi.

   Kargo idefix'ten.


Swann'ların Tarafı / Combray Çizgi Roman - Marcel Proust, Stéphane Heuet: Aslına bakarsanız Kayıp Zamanın İzinde serisini okumadım, çizgi romanı okurken bu sebeple biraz suçluluk duyacağım sanırım :D Bu kitabı beğenirsem, seriyi okurum diye düşünüyorum. Edit: Yorum!

Vincent - Barbara Stok: Vincent Van Gogh eserlerini çok beğendiğim bir ressam. Bu kitap da, Van Gogh'u anlatan bir çizgi roman. Kargoyu öğlen aldım, bu kitabı da bitirdim. Biraz yetersiz buldum, neyse. Uzun yorum yazabilirim belki. Edit: Kısa yorum! :DÖlüm Defteri 7-13 - Tsugumi Ooba, Takeşi Obata: Serinin ilk altı kitabını ukitap'tan takasla elde etmeyi başardım ve bayılarak okudum. Ve bugün, serinin devamına da kavuştum, dayanamadım, yedinci kitabı okudum. Mükemmel!

   Kargo normalde pazartesi teslim edilecekti. Eve on dakikalık mesafedeki şubede bekliyordu kargocuğumuz, kardeşimle dayanamayıp bugün gidip aldık. Ayıp değil mi ama bugün teslim edilmemesi? Mahalleye göre kargo dağıtımı yapıyorlarmış, bizim mahalleye cumartesi günleri kargo arabası uğramazmış, işe bak. Neyse, kargomuza kavuştuk sonuç olarak :D

2 yorum: